Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a torkom, de csak bal...

Fáj a torkom, de csak bal oldalt! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nem látom pirosnak vagy nagyobbnak mint máskor. (Bár igazából akkor sem igazán látom a manduláimat, ha az a szokásos torokgyulladásom van; fura, olyan mintha nem is lenne bal mandulám! Pedig nem vették ki, ez tuti.) Nem slejmes, ahogy máskor szokott, ha begyullad, de nyelésnél fáj! Hétvégén kezdődött, előtte nem is ettem/ittam semmilyen hideget. Vettem be septofort-ot, és gargalizáltam sós vízzel, az szokott segíteni, de ugyanúgy fáj. Miért van ez, és hogyhogy csak az egyik oldalt?

(holnap vagy holnapután megyek dokihoz)



2016. jún. 14. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nyirokcsomó duzzanat. Bár azt éreznéd, ha megtapogatod az érzékeny részt.
2016. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet fertőzéstől, allergiától. Erős Pflogosolos oldattal öblögesd jó sokat a torkodat. Az ezüstkolloidot ha ráfújod a torkodra, pár óra alatt elmúlasztja a fájdalmat.
2016. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Végül nem mentem dokihoz, mert tegnap már nem is éreztem. Érdekes.

Köszi a válaszokat!

2016. jún. 18. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!