Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Lehet-e vérrögöm? Reszlet...

SOS! Lehet-e vérrögöm? Reszletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az tortent, hogy 2 napja kiultunk meccset nezni baratokkal es kb 2orat egyhelyben ultem (torokulesben!!) es nem mozgattam a labam egyaltalan ez ido alatt. A meccs vegere, mikor felkeltem alig birtam a bal labamra allni es kb egy labon ugralva jottem haza. Azota tehat ket ejszaka telt el. A bal labfejem kulso resze (tehat a szele) annyira fajt, hogy akkor ejjel aludni sem tudtam egy percet se. A kovetkezo ejjel mar igen es ma reggelre jobb is lett, mostmar szinte alig faj. Elvaltozas nincs(feldagadva, elszinezodve), viszont sosem ereztem a labamban ekkora fajdalmat. Sokat olvasgattam, hogy mi lehet vele, majd rabukkantam a verrogre (hiszen lehet par ora mozdulatlansag miatt+en dohanyzom is 6eve). A kerdes, hogy szerintetek lehet-e? Ha a fajdalom nagyjabol elmult akkor lehet hogy szimplan csak megnyomodott a labam?(bar fura hogy az ekkora fajdalmat okozzon) azert felek nagyon, mert olvastam, hogy a verrog ha leszakad az erfalrol es a tudobe er akkor halalos is lehet. Ha verrog, akkor kb mennyi ido alatt jut a tudobe? Szerintetek mi baja lehet a labamnak?



2016. jún. 16. 21:15
 1/5 anonim válasza:
Valószínűleg egyszerűen elzsibbadt és érzéstelenné vált átmenetileg. Rosszul léptél rá, de csak később jelentkezett a fájdalom.
2016. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elzsibbadni mar sokszor zsibbadt el, mint azert gondolom sok embernek. De egy normalis zsibbadas par percig tart, es nem 2napos fajdalom koveti. Igazabol az is lehet, hogy marcsak stresszelem magam, csak tenyleg elkepzelhetetlennek tunik nekem, hogy ennyire elzsibbadjon a lab, hogy ennyire faj. (Persze nyilvan torokulesben nem jutott bele eleg ver orakig)
2016. jún. 16. 21:22
 3/5 anonim válasza:
Léptem már rá úgy, hogy kifordult a bokám, szóval ne vesd el ezt a lehetőséget. Attól, hogy nem érezted akkor, nem azt jelenti, hogy nem sérülhetett meg.
2016. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Es attol mert ket orat torokulesben ultem a betonon(+egy pléden) nem nyomodhatott ugy meg, hogy ilyen fajdalmat okozzon?
2016. jún. 16. 21:33
 5/5 anonim válasza:
Ha ráhelyezted a testsúlyod, akkor lehetséges.
2016. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!