Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Légszomjam van 2 napja nemtúl...

Akos2002 kérdése:

Légszomjam van 2 napja nemtúl vészes de eléggé idegesítő ez lehet a szivritmuszavaromtól?

Figyelt kérdés
Még eddig nemvoltam kezelve mert semijen tünetem nemvolt lehet ezleysz az első tünete de mostanába sokat stresszelek mindenen
2016. jún. 19. 20:49
 1/2 anonim válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell mondanom de te ilyen problémákkal az oxigén sátorban kötsz ki. Ez nem játék! Elkell menned orvoshoz kéri ilyen karszalagot meg ilyesmit, hogy be tudjál menni. Szerintem minnél hamarabb menj be.. Én is így jártam... Üdv, a halál
2016. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ritmuszavarod van, és légszomjad, akkor lehet a szíveddel van gond. Ezzel menj ügyeletre, hogy nézzenek egy EKG-t. Lehet ideg alapon lesz bajod.
2016. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!