Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyamatosan zúg a jobb...

Folyamatosan zúg a jobb fülem, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Elég zajos helyen dolgozom, ahol fél füllel lehet csak zenét hallgatni... azóta tapasztalom ezt. Akkor is, ha szabin vagyok. A vérképem sose volt jó, mindig vérszegénységet mutatnak ki.


Jobb fülemben, ha nincs háttérzaj (mint most, gépelés, vagy valami zene, vagy film, autóközlekedés, utcamoraj, bármi) hallom, ilyen mély, folyamatos zúgás. Ha csend lesz, az adott zajt követően újból elkezdi. Rém idegesítő.

Van valakinek erre ötlete?

Köszönöm szépen!

L/23



2015. okt. 4. 23:46
 1/2 anonim válasza:

szia!

nekem is ugyanez a gondom, igaz én soha nem dolgoztam zajos környezetben. nálam nem mély, hanem magas a csengés hangja, és folyamatos, van hogy hátérzaj nélkül is hallom. A "kedves" orvos mosolyogva jegyezte meg, hogy ez lehet bizony agydaganat is, ha féloldalas! és még mosolygott hozzá és néuett a szemembe vagy 5 másodpercig, mire felálltam, elküldtem a jó édes anyjába ( nem így, diszkrétebben, de ez volt a lényeg), hogy diagnosztika nélkül riogat, majd otthagytam. úgyh most orvost kell váltanom, de ezt a pofátlanságot nem viselem el.

most fogok majd kivizsgálásra menni...majd kiderül mi lesz.

26/N

2015. okt. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem 2 éve zúg mindkét fülem egy buli miatt. Magas hang, de ritkán van mellette mély is.

Az itt lévő válaszomat javaslom:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__7324..


Én mindenképpen a zajok kiiktatását látnám az első lépésnek, szerintem az egészséged a legfontosabb.

A magnézium nagyon jó, de szerintem ne tudd le ennyivel, hogy azt elkezded szedni. A zajos munkahely a probléma.

19F

2015. dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!