Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mintha éreznék egy kis csomót...

Mintha éreznék egy kis csomót a gerincem mellet mi lehet az?

Figyelt kérdés
Egy ideje van hogy enyhén szokott fájni a hátam van hogy lefekszem a földre és nyújtozkodom ekkor érzek kis csomókat a gerincem és a lapockáim között ha jobban ráfekszem akkor van hogy roppannak egyet és eltünek nem mondhatni hogy fáj de érzékeny ha ráfekszem de miután eltünnek utána nem érzek semmit ez mi lehet?csak akkor érzem ha a földön fekszem ülve vagy ágyon fekve nem .Nem sokat mozgok sokat ülök és a nyakamnál van egy kis csomó elvan ferdülve a gerincem ezt a doki is látta és azt mondta hogy ha nem fáj akkor nem probléma csak próbáljak egyenesen ülni kissé pocakom is van lehet hogy az üléstöl vannak ezek a bogok?Van miért aggódnom? 170cm 80kiló Férfi most végeztem a középiskolát és eddig sokat ültem.

2016. jún. 22. 16:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!