Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tanácsoltok hasmenés...

Mit tanácsoltok hasmenés ellen? (Táborban vagyok :' ( )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval az lenne a probléma, hogy itt vagyok egy táborban és tegnap ment a hasam. Azóta nagyon rossz a közérzetem és alig bírok enni. (Így nem tudom sajnos jól érezni magam, mint a többiek :'( ) Igazából nem tudom, mitől lehet. Lehet attól is, hogy tegnap ittam egy kávét és nem bírja a gyomrom, lehet ez attól is, hogy mindenfélét ettünk, vagy ezt az is okozhatja, hogy itt valamihez nem vagyok hozzászokva. Vírust azért nem hiszem, mert rajtam kívül senkinek semmi baja. Tegnap óta elkezdtem szedni Probiot. Vagy lehet azért, mert meg fog jönni?

Ha valakinek van valami tanácsa, az légyszi írjon ;) Az értelmes válaszokat pedig előre is köszi :)

12/L



2016. jún. 22. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, hogy az ottani vizet nem bírod valamiért.

Tábortűz nem volt? Ha szenes vizet iszol, az segít a legtöbbet. Banán is jól tisztít és meg is fogja. Keserűcsoki nem tisztít, csak megfog, ha mégis fertőzés, akkor nem annyira jó ötlet.

2016. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a gyors választ! Nagyon hasznos volt, ment is rá a felfelé mutató kéz ;)
2016. jún. 22. 22:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Szenes vizet azért ne igyál...:-) Gondolom, van veletek felnőtt, szólj az egyiknek, meg kéne mérni a lázad legalább, ebben a melegben észre se veszed, csak azt érzed, hogy rosszul vagy. Lehet közelgő mensitől, de valószínűbb, hogy elcsaptad a hasad, vagy benyaltál valami fertőzést.

A felnőttek azért vannak ott, hogy segítsenek, ha baj van, ne félj szólni!

2016. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 Köszi Neked is a hasznos válaszod ;) Ha holnapra nem múlik el, szólok a nagymamámnak, ő úgyis itt van.

Szerintetek 2 napon belül el fog múlni? Akkor van vége a tábornak és nem akarom még ezzel Anyát is terhelni... :(

2016. jún. 22. 22:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van a közeledben szedj széntablettát.Az segíteni szokott.
2016. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm Neked is a válaszodat ;) Sajnos nincs a közelben széntabletta :(
2016. jún. 22. 22:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit.Remélem jobban vagy.
2016. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A banant en is ajanlom szuper hasfogo! Illetve meg hozza haztartasi keksz es ennyi.


Ha nem megoldhato a taborban hogy csak ezeket edd, akkor 1-2 napig ha van ra mod kicsit kevesebbet/ kimeletesebben egyel.

2016. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szamo77db ***** válasza:
Kipróbálhatnád az orvosi szenet vagy a Bolus adstringens tablettát. Recept nélkül kapható mindkettő a patikákban.
2016. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!