Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye ez nem melanoma? Nagyon...

Ugye ez nem melanoma? Nagyon megijedtem

Figyelt kérdés
Pár hete voltam anyajegyszűrésen, végignézték géppel az összes anyajegyemet, nem találtak rákos elváltozást. Van egy elég nagy festékes anyajegyem a mellem alatt. Tegnap vettem észre, hogy elkezdett hámlani, főleg fürdés után fehéredik be. Nagyon megijedtem, ez a melanoma egyik tünete. Más miatt is lehet ez a probléma vagy készüljek fel a legrosszabbra?
2016. jún. 23. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát esélyes sajnos

Képet tudsz esetleg küldeni róla? (ha férfi vagy, ha nő akkor nyugodtan satírozd ki a nem publikus részeket) anélkül nehéz megmondani

2016. jún. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne panikolj, foleg ha voltal sziresen.Paromnak van egy anyajegye ami hamlik rendszeresen, azaz nyaron 1x-1x, immar 4 eve.Allitolag a nagyijan is volt egy ilyen, 95 evesen ment el, tavaly, nem volt rakos.

Figyeld, ha nem viszket vagy no, valtozik meg az alakja, nem hinnem hogy bajod lenne.

2016. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél nyugodt. Ismerősömnek SZTK-ban bőrgyógyászaton azt mondták nem melanóma egy anyajegy, és elment maszekhoz, és ott állapították meg, hogy az. Többször műtötték, és fiatal az illető.
2016. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez az anyajegy dolog egyre nagyobb hisztit okoz...es persze, maszeknal mindenki le akarja venni ami gyanus, mert abban van a penz.

Csak egy gond van : ha nem vagnak eleg melyre, akkor szetterjedhet.

Ha csak hamlik, attol meg nem feltetlenul melanoma.

2016. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!