Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hány hajszál kihullásától...

Hány hajszál kihullásától számít hajhullásnak?

Figyelt kérdés
Nő vagyok
2016. jún. 24. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A hajszálakat nem szoktuk számolgatni.☺Ha pár szál kihullik az még nem baj de ha több csomóban aķkor az már igen
2016. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyéni dolog, kinek mi a normális. Valakinek a 30 is sok, valakinek a 80 is normális naponta. Azt kell figyelni, hogy változott-e a hajad minősége és mennyisége, ha látszik, hogy kevesebb lett, akkor valami gond van.
2016. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A hajam minősége nem változott. De én lassan tuti meg fogok őrülni. Múlt héten kb.17 szál hullott, most meg napi 25.

Van az országban olyan orvos vagy valaki, aki meg tudja mondani, hogy ez normális még? Már ki is néztem egy . 😢

2016. jún. 25. 13:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Parókát.
2016. jún. 25. 13:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaaaaj, ne már :) Ha nem változott semmi, akkor ne aggódj! Amúgy meg elég kevés az, amit írsz. Parókát nekem kéne nézegetnem, elvileg "gyógyíthatatlan" a hajhullásom. (és látszik is már sajnos) Mégsem vagyok kétségbe esve, mert nem ez a legfontosabb dolog a világon.
2016. jún. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van.
2016. jún. 25. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!