Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vastag viszeres a lábam hogy...

Vastag viszeres a lábam hogy kerulhetem el a további romlást?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok ( F )

Pékségbe dolgozok tehát sokat állok ráadásul melegbe és gőzbe..

Amit eddig olvastam az azt tükrözi vissza hogy munkát kellene váltanom ...

De imádom a munkám és nem akarok máshol dolgozni ..

Jelzem nem is értek máshoz .


A kérdésem az lenne hogy mivel tudnám húzni az időt ?

Mert ez egy örökletes dolog. Napi szinten fáj de műtétet jelenleg véletlenül sem engedhetem meg magamnak .


A válaszokat előre is köszönöm :)


2016. jún. 27. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg úszni kéne rá.Amúgy az egyik ismerősöm nemrég csináltatta meg műtéttel(70) és csak még rondább lett.Meg majdnem belehalt.Próbáld ki az úszást.Meg azt hiszem gyógyszerek is vannak rá.
2016. jún. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vannak rá véna erősitő gyógyszerek( pl venotec,detralex),krémek (nekem a lioton vált be). El nem múlik tőlük,de segít megelőzni a romlást.Azért egy érsebészt mindenképp keress fel vele,mert lehet belőle sokkal súlyosabb dolog is és ő tud felírni rugalmas harisnyát rá. Nem túl kellemes viselet,főleg melegben,de hasznos. :) Én is álló munkát végzek és ilyen a lábam.
2016. jún. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. jún. 27. 09:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokat tehetsz magadért.

C vitamin rettenet sok mennyiségben.

Felírt harisnya vagy fásli, amit megvehetsz magadnak. A fásli nem annyira döglesztően meleg, bár pékségben biztos az sem lesz kellemes.

Alvás felpolcolt lábakkal (párna a láb alá vagy ha olyan az ágy akkor a végét kellene megemelni).

Ülés kis zsámollyal (őseink sem véletlen találták ki).

A lehető legkevesebbszer hajlítsd be a lábad hosszan (pl. törökülés - kivéve ha jógázol, ami egyébként nem lenne haszontalan)

Állás közben "pumpálás" neeem az nem az :-P Tehát egyik lábról a másikra állás, vagy legalábbis a lábak mozgatása, hogy a nyirok és vérkeringés meggyorsuljon.

Denevérpad - ne tévesszen meg, hogy gerincgyógyításra hirdetik.

2016. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!