Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 éves kisfiamnak van a...

2 éves kisfiamnak van a nyakán egy kis gumó szerű valami! Ma voltam a védőnőnél vele! Nyirokcsomó vagy értágulat szerinte de azt tanácsolta hogy mutassam meg orvosnak is! Kinek mi a tapasztalAta ezekről?

Figyelt kérdés
Születése óta ott van egyébként csak vártuk h elmullik e vagy nő e de semmi változás! Annyi h a fiammal együtt nő tehát nem is igazán áll ki neki csak ha pl erölködik vagy úgy fordítja a fejecskéjét! Fájni se fáj neki ha hozzá nyúlok akkor se! Szerintetek mi lehet ez!
2016. jún. 27. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Zsírcsomó? De hogy lehet, hogy 2 év alatt nem említetted meg orvosnak?
2016. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csontkinövés?
2016. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A védőnő látta már meg nyomon is kisérte eddig is alkalom adtán rá nézet de nem tartotta komolyabb dolognak most is azt mondja h nem kell kapkodnom majd ha a gyerek orvos fele járunk ugorjunk be hozzá h nézzen rá! Az hogy nem változik neki sose betegségkor sem csak mondom ha erölködik akkor kijebb jön! Puha kis csomó szerü picike ! Vérvételen 1x voltunk mikor aftája volt! Teljes vérkép rendbe volt
2016. jún. 27. 14:34
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltunk gyerek orvosnál ma! Azt mondta h nyirok csomó és nem egy hanem több is van picik pār mm - es (mutatta is)! Szerencsére nincs vele semmi komoly baj teendő us csak annyi,hogy E Vitamint kell szedje 6 hétig! Az oka pedig nem világos! Vagy állatok tol is szedhetett össze bacikat amik okozták vagy csak egy megfázás miatt alakult ki! Sok féle fajta oka lehet a doki szerint! De az a lényeg h rendbe lesz! :)
2016. júl. 6. 23:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah és még annyi h nem jol írtam az elején hogy születése ota ott van mert én már bele kavarodtam ezekbe a dolgokba! Egy ér van a nyakán ami néha ki látszik és azt hittem h az nőtt meg! De elle tétes oldalon van! Tiszta hülye vagyok, bele zavarodtam rendesen a csomókba! :)
2016. júl. 6. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!