Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez szívbetegségre utal?...

Ez szívbetegségre utal? Esetleg valami más?

Figyelt kérdés

Tüneteim

-Mellkasi fájdalom, nem egy meghatározott helyen csak úgy az egész, váltakozva.

-Szédülés,álmosság

-Hátfájás(mind2 oldalon váltakozva)


Amiket nem tapasztaltam

-Szorítás

-Az egész test elzsibbadása

-Nyaki és bal kari fájdalom (maximum amikkor fáj a fejem, és mind2 karom, de nagyon gyengén)


Az orvos szerint ha az utóbbiakat nem tapasztalom nem szíveredetű, de akkor mégis mi lehet? Vitamin hiány, és stressz okozhat folyamatosan fennálló tüneteket? Mert az ilyesmi nálam nagyon gyakori, és az idegrohamok is, de ha nyugodt vagyok akkor is érezhetem? Kb 1-2 éve érzem, nem volt még semmi komoly bajom de EKG-re nem nagyon kötnek, mivel fiatal vagyok, szerintük máris kizáró ok a komoly betegség :/ Vitatkozni meg nem akarok az orvossal...


Mellesleg amióta ilyen változó az idő járás, gyakran úgy érzem hogy majdnem össze esek, nekem ez is szívbetegségnek tűnik.


Még hozzá tenném hogy keveset mozgok, inkább az az ülő típus vagyok, de van hogy heti 3-szor végzek kemény fizikai munkát. Nagyjából 120 kilós vagyok, tudom sok, de próbálok fogyni, lehet ez okozza?


Tudom nehéz így az interneten kielemezni, de más megoldást nem találok, köszönöm a válaszokat.


2016. júl. 1. 09:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A kar fájást betudható a számítógépnek és a rajzolásnak is.
2016. júl. 1. 09:28
 2/12 anonim ***** válasza:
Hasonló tünetekkel nálam nem talált semmit a kardiológus, de nálad attól még lehet gond. Kérj beutalót a háziorvostól a kardiológiára, az életkornak ehhez semmi köze. Nálam pajzsmirigyprobléma miatti hipertónia volt az ok.
2016. júl. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Simán származhat mozgáshiányból,a gép előtti ülés soran felvett kényszertartásból.

A gyengeség : ha nem iszol eleget,alacsony vérnyomás,vagy épp ellenkezőleg,a túlsúly miatt magas vérnyomás is oka lehet.

2016. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Esetleg gombócérzés a nyelőcsőben?
2016. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Feltehetően nem a hátad, mellkasod fáj, hanem a nyelőcsöved.
2016. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Gombócérzés nincs, viszont néha nagy ritkán érzek valamit a mellkasomnál, utána a kézfejemnél mintha szinkronban lenne. Lehet nem kéne de nagyon parázok, háziorvosom nincs mivel még nem tudták elintézni az új orvost, így maximum a sürgéségi jöhet szóba, de az meg csak bead egy fájdalomcsillapítót és kész.
2016. júl. 1. 11:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Idegroham alatt mit értsünk?
2016. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Stresszes vagyok, és néha kitör egyfajta roham, és csak pusztítani akarok, ezt értem idegroham alatt.
2016. júl. 1. 11:31
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehetnek pszichoszomatikus,azaz idegi alapon is kialakuló tünetek.

Gyomorsavtúltengésed nincs véletlenül?

2016. júl. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pár napja volt, de elmúlt, legalábbis nem érzem a torkomban és a hasamban se szoktam igazán.
2016. júl. 1. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!