Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lábgomba lehet vagy valami...

Ez lábgomba lehet vagy valami más?

Figyelt kérdés

Kb. 4 nappal korábban elkezdett viszketni a lábujjaim között és a lábujjam is, akkor vettem észre, hogy olyan, mintha ki lenne repedezve a lábujjam között és a nagy lábujjam + mintha el lenne ázva egy picit. Azonnal bőrgombára kezdtem gyanakodni, ecetes és teafaolajas vattával törölgetem esténként, a viszketés alább hagyott, de még mindig olyan, mintha száraz lenne a bőröm a lábujjaim között és mintha ki lenne ázva.


Sajnos a munkavédelmi szandál nem a legjobban szellőzik ebben a melegben. Szerintetek ez lábgomba? Elegendő, ha kenegetem ecettel és teafaolajjal? Gyorsan durvává válhat, vagy ez lassú lefolyású?


2016. júl. 1. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Bingó!!!

Nyertél, mert telitalálatod van. Ez biza szép kis gomba és jól is kezeled, de az ecetet naponta váltakoztasd a teafaolajjal és még betadinnel is esetleg canesten, vagy mit ajánlanak nálatok a patikában. Nem szabad megfeledkezni a lábbeli fertőtlenítéséről sem, mert ellenkező esetbben a fertőzés naponta ismétlődne. De te biztos utánaolvasol a neten, mi is a teendő.

2016. júl. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2016. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!