Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van szinte minden...

Mitől van szinte minden reggel hasmenésem?

Figyelt kérdés
Kb fél éve szinte minden délelőtt 3-4x rohannom kell a wc-re. Ilyekor gyomrom is eléggé fáj és néha szédülök is. A székletvizsgálatom eredménye rendben volt, hasi UH-ra lettem beutalva. Valakinek addig is valami ötlet?
2016. júl. 4. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valamilyen étel-intoleranciád? Nálam laktóz intolerancia miatt volt ez.
2016. júl. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla. Az egyszercsak a semmiből kialakul? Hogyan lehet kivizsgálni?
2016. júl. 4. 10:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Cukrod rendben van? Diabétesz és IR is tud hasmenést okozni.

A laktózintolerancia felnőttként is kialakul amúgy, nekem pl csak a tej és a sajtszósz okoz gondot, más nem. Hol jobb, hol rosszabb, van hogy megihatok egy fél pohárral gond nélkül, de pár nap múlva már puffadok, fáj a gyomrom, megy a hasam.

2016. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Itthon mértünk cukrot, az rendben volt. Megpróbálom kerülni a tejtermékeket, hátha az a baj...
2016. júl. 5. 07:14
 5/8 szamo77db ***** válasza:
Egy széklettenyésztés nem ártana! Sok minden kiderülhetne. Tavaly nyáron vagy másfél hónapig ment a hasam, megcsinálták a laborban a tenyésztést és találtak is valamit, kaptam rá gyógyszert és lassan rendeződött.
2016. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Volt tenyésztés, és minden rendben volt.
2016. júl. 7. 11:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy laktózérzékeny vagt.
2016. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*vagy
2016. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!