Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rosszul vagyok a vér hallatátó...

Rosszul vagyok a vér hallatától is meg a látványátol is de csak néha mi lehet a bajom? Vélemények?

Figyelt kérdés
Én alapból nem vagyok rosszul a vértől sőt még 10 éves korom körüli időszakban mikor vért vettek tőlem néztem hogy hogy telik meg vérrel a fecskendő el se néztem és még anyukámnak is meséltem hogy ez tök jó! Szeretek filmezni és igen sok filmkategóriát szeretek többek közt a horrorfilmeket is és elkezdtem megnézni a fűrész filmeket (gondolom mindenki ismeri),és ha ez még nem lenne elég közben ettem is(a véres jeleneteknél is). Eddig rendben volt minden de egyszer az egyik biológia órán a vérről volt szó és a kedves tanárnő olyan részletesen mesélte el a történetét mi egy nyak elvágásáról szólt hogy rosszul lettem és el sápadtam , hányingerem is volt de csak enyhe de az is csak azután miután megkérdezték hogy nem kell-e hánynom? Az óta az összes többi biológia órán nem éreztem olyan jól magam sokszor rám jött a hányinger de sose kellett ki mennem. Hogy hogy egyik pillanatról a másikra rosszul lettem a vértől? DE ez sem igaz mert a vértől nem vagyok rosszul a biosz óra után otthon percekig néztem véres undorító zombis kar amputálós mindenféle videót és semmi bajom nem lett. Egyébként is mondhatjuk hogy enyhe pánikbeteg vagyok de erről semmi papír tehát nem vagyok az de hasonló a dolog. Néha rám jön a hányinger egyes helyeken de főleg ott ahol nem mehetek ki bármikor a mosdóba. Most meg le szeretném tenni a motorjogsit de ott tis egy terembe leszünk nem járkálhatok ki a teremből + az egészségügyi részénél is amikor órákon át a spriccelő nyakból ömlő lüktető vérzésről lesz szó azt hosszasan nem bírom. Mi a véleményétek? van aki ugyan így van ezzel? Előre köszönöm a válaszokat.

#vér #hányinger #pánikbetegség #rosszullét #látvány #Spriccelő vér #bírja a vért #nem bírja a vért
2016. júl. 4. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Enyhe vérfóbiád van. Lassan, fokozatosan kell hozzászoknod ahhoz, hogy erről részletesebben beszélnek.
2016. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a választ.További válaszokat is várom! :)
2016. júl. 5. 15:55
 3/3 anonim válasza:

Azért a filmes jelenetek mások, nem ugyanaz a tapasztalat, meg megint más amikor az emberrel egy baleset élőben történik meg, vagy egy hozzád közelebb állóhoz és az is lehetséges, hogy ezért kezdesz kicsit pánikolni.

De az előttem író is egy lehetséges esetet mondott. Gondolom fiatalabb vagy, ez idővel is elmúlhat, főleg ha beleszoksz ahhoz, hogy gyakrabban lsz szó vérről, vagy esetleg gyakrabban látod azt.

2016. júl. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!