Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért kutymorog a hasam?

Pista1979 kérdése:

Miért kutymorog a hasam?

Figyelt kérdés
Már egy ideje kutymorog a hasam és nem a gyomrom,hanem inkább a vastag bél.Fájdalmaim nincsenek csak a hátamban,de van 3 gerincsérvem az also részben és egy jobb első lágyéksérvem.Nagyon megvagyok ilyedve hogy mitől lehet.Én már képzeletben mindent begondoltam magamnak.Orvoshoz nemnagyon tudok menni még egy hónapig,mivel kűlföldön vagyok.Kérlek segitsetek,mit csináljak....mitől lehet..nagyon zavar.

2016. júl. 6. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Enyém is kutyorog éppen, valamilyen ételtől lehet. Lehet IBS is, főleg ha erősen szsorongó vagy.

Ebbe nem fogsz belehalni.

2016. júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet tejtől. tejterméktől, gluténtől is, ha érzékeny vagy rá. Egyél meg minden este egy natur joghurtot.
2016. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát a tejtől..nemtudom,most jött volna elő?De az biztos az utobbi idoben eléggé stresszes az életem,főleg emiatt a sérvek miatt...mivel sokáig kinzott mire megtudtam ..mitől fáj a derekam,lábam,hátam..stb.Most meg ez is.... Az étvágyam hála az Istennek jo...csak mostanában már félek enni is,azt javasolták hogy többször egyek keveset..Igyis 4 szer tudok enni....mindig amennyi van.. :-) nem tudom mi az a kev;s vagy sok.Az év elején fogytam egy honap alatt 7 kg-t...amit az orvos a stresszre fogott,akkor volt diagnoztizalva a gerincserveim.S most nemrégen..1-2 hét alatt visszahiztam..az amugy is nagy tulsulyom.172 cm vagyok és 82 kg.Lehet ez terhelte meg a hasam...
2016. júl. 6. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!