Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lelki betegségre utalhat?...

Ez lelki betegségre utalhat? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval kiskorom óta vannak nagyon nagy problémák a családunkban, bántalmaztak is,lelkileg is sokszor még most is terrorizaltak osztalytársak időaebbek esetleg szülők. Kiskoromban kezdettel fájni a hasam és folyton hasmenésem volt..egyre rosszabb tünetek vannak mostanra

Pokoli hasjlfájasok

Van hogy begörcsöl a hátam alsó rèsze a vese tájékán..sokszor van hányingerem és ma is úgy keltem hogy a kedvenc szendvicsemből két falatot ettem és elkezdtem öklendezni.. sokszor fordul elő...szédülés hányinger és ezek a tünetek..



2016. júl. 6. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, arra is utalhat.

Minden esetre ajánlom, hogy felkeresd a háziorvosodat, és mondd el neki ezeket a tüneteket.

Lehet komolyabb fizikai betegség is. Persze a lelki is komoly. Akármi is legyen az, menj el orvoshoz!

2016. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 "K" válasza:
Nekem volt egy munkahelyem amit az első perctől kezdve gyűlöltem. Pár havonta komoly gyomorgörcseim voltak, amitől sokszor 24 órán keresztül hánytam. (Még a nyálamat is kihánytam amit lenyeltem) Kivizsgáltattam magam. Kellemes gyomortükrözés miegymás. Semmit sem találtak az orvosok. 4 éve kiléptem. Azóta vagyok tünetmentes. A problémád lehet neked is "lelki eredetű" de azért vizsgáltasd ki magad. Ha nem találnak semmit, akkor gondolkozz el azon hogyan tudnál változtatni a közegeden a környezeteden. Engem a környezet változás meggyógyított!
2016. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!