Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy távolítsam el a tyúkszemet?

Hogy távolítsam el a tyúkszemet?

Figyelt kérdés

Volt a talpamon 1 tyúkszemet próbáltam kivágni de "elszaporodott" most már van vagy 10.Mitől alakulhatott ki?Hogy tűntessem el?Vágtam le a bőrből és bekentem vérrehulló fecskefűvel ,a növény medvével nem a patikai kivonatokkal.Fekete lett körülötte a bőröm egy idő után,mert mindig kenegettem ,majd hagytam de még mindig van sok kicsi.Mi segít még abban ,hogy megszabadulnak tőle?

Nem fáj meg semmi de azt hallottam ,h ha megnő akkor kivágják ,de azért sarkam maradjon már.Mélyen van a gyökere?



2016. júl. 19. 12:10
 1/10 anonim válasza:
Szia :) Nekem is volt tavaly 1 db.. anyum mondta h a vérehullófecskefű jó ra. Nálunk csomó van a temetőben mikor épp arra jartunk szedtunk bekentuk ezt kb eljátszottuk 3-4-5 es el is tűnt :)
2016. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia, ne vágd le!!!

Ez szinte olyan, mintha elvakarod a pattanást, mert lesz helyette vagy 4. mindíg tartsd tisztán, és kérj segítséget egy orvostól, ő majd biztosan mond rá valamilyen jó drága, de hatásos kenőcsüt. Pl ott van a Carnation Tyúkszemirtó folyadék 10 ml.. És az ilyesmik...

biztosan találsz majd olyat, v talál neked aZ orvos, ami segít.

2016. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Előző vagyok nem olvastam végig--látom h kented vele. Kend be tobbszor nekem is fekete volt tole. Ne hagyd abba az a lenyeg
2016. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jah és igen, ha jók rá ezek, amiket az első válaszoló írt, akkor kend próbáld meg azt. (nekem még nem votl iylen, csak sokat hallottam róla, ezért nem tudom h ebből mi a hatásos).
2016. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A tyúkszem nem szaporodik. A talpra ható nyomástól alakul ki.

nem tévesztetted össze szemölccsel?

2016. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Naturland tyúkszemirtó ecsetelője segített. Igaz, nekem csak egy volt, a nagylábujjamon a talpamnál. Kenegettem kb. 1 hétig folyamatosan, aztán egyszer egy kiadós fürdésnél úgy felpuhult, hogy ki tudtam piszkálni. Azóta figyelek rá, hogy a méretemnek megfelelő és kényelmes cipőt hordjak, mert az okozta.
2016. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem tyúkszem, hanem szemölcs. Nem ártana orvosnak, de legalább egy pedikúrösnek megmutatni, hogy beazonosítsa, hiszen a kettőt másképp kell kezelni.
2016. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj el pedikűröshöz, de a tyúkszem a rossz cipőtől alakul ki és nem szaporodik, szerintem te valami vírusos szemölcsöt szedtél össze...
2016. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mentek a zöld pacsik!

És a szemölcsre is jó a vérrehulló fecskefű?

2016. júl. 21. 10:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászatra-
2017. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!