Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Étkezés utáni gyomorfájással...

Étkezés utáni gyomorfájással kapcsolatban valakinek hasonló tapasztalat? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Evések után nagyon gyakran fáj a gyomrom, erőteljesen, van, hogy órákig, van, hogy csak egy fél óra. Majdnem minden nap, de érdekes módon reggeli után sosem, ebéd után is ritka, általában vacsora után szokott lenni, és általában akkor, ha meleg ételt vacsorázok. Mitől lehet ez? Annyira szokott fájni, hogy órákig szenvedek gyakran, így nem tudok elsiklani felette, szeretném felkutatni az okát. Voltam rengeteg kivizsgáláson, de semmi problémára nem derült fény...gasztroenterologusnál is voltam, de semmit nem tudott rá mondani, felírt egy reflux elleni gyógyszert (nem vagyok refluxos, csak hátha beválik, ennyi).

Így hát érdekel, hátha tud erről valaki valamit.



2016. júl. 19. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet IBS?
2016. júl. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint csináltak gyomortükrözést. Az a baj, ha a szakterületen nem tudtak választ adni, akkor laikusok nehezen tudnak. Lisztérzékenységtől kezdve sokminden lehet. Tovább kell menni, ha panaszok vannak
2016. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gyomortükrözést nem csináltak, csak ultrahangos vizsgálatot, de a lisztérzékenységet kizárták.


IBS akkor is fennállhat, ha a tünetei közül csak a gyomorfájás következik be? Ugyanis székelési problémáim nincsenek, maximum a puffadás ami jellemző, a gyomorfájással egyidőben.

2016. júl. 21. 08:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, csak még szorulás hasmenés váltotta egymást. És igen reflux.40 mg-os pantoprazollal elvagyok évek óta. És kerülöm a savas ételek és italokat. A stresszt sajna nem tudom.
2016. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!