Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hirtelen elkezdett fájni...

Hirtelen elkezdett fájni mindkét lábam egészen deréktól lefelé olsan érzés mintha gyenge izomlázam lenne mitől lehet?

Figyelt kérdés
Álló munkát végzek 3szor 16 órában 3szor 8ban hetente de 4hónap alatt nem tapasztaltam ilyet nagyon félek nem tudom mi lehet ez segitsen valaki.És a térdeim is fájna meg a szivem olyan furcsán érzi magát lehet kimerültem?
2016. júl. 21. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Gerincsérv?
2016. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A gerincsérv nem izomlázhoz hasonló tüneteket produkál a lábakban, hanem nyilallást, zsibbadást.


Ha jól értem, heti 72 órát dolgozol álló munkát? Akkor lehet általános kimerültség, az mindenkinél más tünetekkel jelentkezik. Nekem is van olyan, hogy 60-70 órát ledolgozok egy héten (nagyrészt álló munka), de nem folyamatosan, mindig vannak pihenők. Folyamatosan nyilván túl megterhelő lenne bárkinek, 60+ óra után már ültömben majdnem elalszom. (Igaz, én össze-vissza "műszakokban" dolgozom, tehát 2-3-4 óra alvásokkal jár.)

2016. júl. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kár, hogy se a korodat, se a nemedet, se az esetleges túlsúlyodat nem említed. Mert ez a betegség bizony kortól nemtől, alkattól függ. De majd mi kitaláljuk. Okés? Valszeg kezdődő keringési problémád lehet, ráadásul keveset mozogsz, hiába állsz. Én nyirokrendszeri problémának gondolom. Mindenképpen látogasd meg az orvosodat, amíg nincs komoly baj. Könnyebb is kezelni, mint levágni.
2016. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!