Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap találtam egy tyúkszemet...

Tegnap találtam egy tyúkszemet a talpamon. Mit érdemes tennem ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A járásban még nem zavar
2016. júl. 26. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Kivágni, vagy elmenni vele pedikűröshöz. A tyúkszemírtó készítményeket nem ajánlom.
2016. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!! A kivágást házilagosan otthon érted?
2016. júl. 26. 13:18
 3/8 anonim ***** válasza:
kisollóval vágd ki.
2016. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi!!!
2016. júl. 26. 22:59
 5/8 anonim válasza:
Nekem is van, és én ilyen vérehulló fecskefű ecsetelőt használok és nagyon szépen lehozza, persze ígyis ki kell vágni csak nem annyira fáj
2016. aug. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2016. aug. 21. 20:02
 7/8 anonim válasza:

Lehet azóta már rég túl vagy rajta. De nekem a körömvirág kenőcs vált be. 3x is.

Volt egy makacs tyúkszem a talpamon. 3 évig szenvedtem vele. Minden lehetséges tyúkszemírtó tapaszt, ecsetelőt végig próbaltam. 2x vágták ki sebészeten. És mindig visszajott.

Aztán elkezdtem kenni körömvirág krémmel. Igazából csak azért hogy puhítsa. De pár hét után az tűnt fel hogy már nincs ott :) Azóta sem jött vissza. Aztán a terhesség alatt a sarkamon jött ki 2 is. Azokat is nyom nélkül tünette el a körömvirág krém (dr theis márkájú vált be illetve csak azt próbáltam)

Ez a legegyszerűbb leggyorsabb és legkényelmesebb módja a tyúkszem írtásnak.

Én mindig picit megreszeltem a tetejét fürdés után. Aztán kentem. Naponta többször is bekentem ahányszor eszembe jutott ;)

2016. okt. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi - egyelőre még hanyagolom, de, ha majd jobban zavar, a tapasztalatodat fogom alkalmazni.
2016. okt. 18. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!