Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az oka? - a bal...

Mi lehet az oka? - a bal bordaív alatt rendszeresen fájdalmat érzek. Főleg éjjel, - de már egy éve. A háziorvosom csak legyint: "bármitől lehet. "

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 08:54
 1/6 Lassmich Ruhe ***** válasza:

Válts háziorvost, az ilyesmi nem játék. Nekem is letojták, 3 hónapja olyan fájdalmakkal élem a mindennapjaimat egy ugyanilyen bal oldali borda alatti fájdalom miatt, hogy folyamatosan be vagyok már gyógyszerezve hogy ne hányjam össze magam.

A háziorvosnak meg kell mondani, hogy kérsz beutalót belgyógyra meg pulmonológiára első körben, aztán ha ott nem találnak semmit akkor go tovább reumatológia majd neurológia. A beutalót neki kötelessége kiállítani, időpontot meg már úgyis a beteg kér magának, de készülj fel, én 3 hónapokra kaptam, úgyghogy szeptember lesz mire szakemberek elé kerülök. Ne szarakodj vele, kérd ki az időpontokat, és a beutalókat. Ha addigra rendbe jönnél, le még ezerszer lemondhatod, de ha rosszabb lesz?

2016. júl. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-es a regényed helyett leírhattad volna a betegséged, jah, hogy kamu vagy ...
2016. júl. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lassmich Ruhe ***** válasza:
Írtam hogy szeptemberre vannak időpontjaim, eddig még csak a reumára tudtam bejutni, ott minden rendben. Értelmező olvasás on top. Egyébként majd 40 évesen pont az a fétisem hogy szerencsétlen fiataloknak kamuzzak rabolva magamtól az időmet. H***egyerek..
2016. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek mi tud fájni a bal bordaív alatt közvetlenül? Nem erős a fájdalom, de rendszeresen visszatérő.
2016. júl. 29. 17:53
 5/6 Lassmich Ruhe ***** válasza:

Jó figyi, nem véletlenül nem mondtam lehetőségeket, mert utána meg rádolgozol fejben, de ha fontos, akkor sorolom:


Ott van a lép; ahol szintén probléma lehet még az a lépkanyar; illetve a vastagbél; és a tüdő bal lebenye. Ezeknek a legapróbb gyulladástól a rákig bármi bajuk lehet, mind jelentkezhet ilyen fájdalommal. Lehet még a gerinc háti szakaszának csigojáitól eredő probléma is. Vizsgáltasd ki mindenképpen! Jobbulást kívánok.

2016. júl. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utánajárok.
2016. júl. 31. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!