Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Úgy hallottam hogy az epilepsz...

Úgy hallottam hogy az epilepsziát színek is kiválthatják. Volt olyan hogy bizonyos színkombinációk láttán furán éreztem magam de nemvolt rohamom. Most akkor ez valami előjel nálam?

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Piros es kek valtakozasa pl. az egeszseges agynak is megterhelo, de ha aggodsz kerj beutalot neurologiara. Vagy kerdezhetsz priviben, en epis vagyok. De igazabol ez a betegseg mindenkinel mas. Sok fajtaja van es ezek keveredhetnek is. Ha fotoszenzibil, akkor erzekeny lehet a beteg az ilyenekre.
2016. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet benne valami. Tünetmentes epilepsziás vagyok már vagy tíz éve, de az egymást hirtelen váltó sötét és világos színek (mint pl. fehér és piros) a mai napig zavarnak. Ma már nincs rohamom, ha ilyet látok (régen ájuldoztam) de egy idő után én is furán kezdem érezni magam, ahogyan te is írtad. Ám szerencsére ez az egész hamar átmegy rajtam, így amikor "hozzászokom" a helyzethez, ismét kutya bajom. :)
2016. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!