Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek szemölcsök? Ha igen,...

Ezek szemölcsök? Ha igen, hogyan tüntessem el őket?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Lassan fél éve, hogy megjelent ez a két kinövés két ujjamon, és meg szeretnék bizonyosodni róla, hogy szemölcsök. Ha nem muszáj, orvoshoz nem szeretnék fordulni. Almaecettel eltudnám őket tüntetni?


2016. aug. 4. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, azok. Szarakodhatsz almaecettel, meg fecskefűvel,ha van időd, és türelmed, és nem zavar a szemölcs, de sokkal gyorsabb, és biztosabb, ha a bőrgyógyász ír fel valami ecsetelőt, és azzal tünteted el. Esetleg lefagyasztja.

Miért olyan lehetetlen orvoshoz fordulni? Bőrgyógyászatra beutaló sem kell, ha jól tudom.

2016. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vörösizzásig felmelegített szöggel ki lehet égetni. Csak az első pillanatban van fájdalom érzés.
2016. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban vény nélkül is adnak szemölcs elleni kenőcsöt. Mondjuk ha fél éve ott vannak, lehet, hogy kevés lesz. Tovább is fertőződhet, szóval ne várj vele. Nekem a könyökömön van ilyen, miután észrevettem, kértem a gyógyszertárban rá valamit. "Bye Wart!" nevű készítményt adtak, naponta minimum 3x kell kenegetni. Először kicsit elhanyagoltam, volt, hogy kimaradtak napok, de most elkezdtem rendesen, 3-4 óránként kenegetni, és kezd leszáradni.
2016. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :) Meg akartam bizonyosodni róla, hogy valóban szemölcsök. Szerintem elmegyek a gyógyszertárba, és kérek valamit rájuk.
2016. aug. 4. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!