Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet? Nem tudok...

Mi bajom lehet? Nem tudok orvoshoz menni, nem bírom már?

Figyelt kérdés

Még múlt éjjel keltem fel arra, hogy rémes hányingerem van. Nem hánytam, de egyszerűen szinte folyamatosan folyt az átlagnál sűrűbb, de színtelen nyál a számból, szédültem, és időnként öklendeztem is, de olyankor is folyékony, szinte színtelen nyál jött csak fel, néha egy kis slejm, de az is ritkán. Nagyon sokáig szenvedtem, de aztán nagy nehezen elaludtam, reggel megint erre keltem. Megint elaludtam, aztán napközben sokkal jobb volt, megittam két bögre cukrozatlan fekete teát, meg ettem egy főt krumplit. Ahhoz képest, hogy reggel annyira rosszul voltam, hogy felállni, illetve megszólalni sem tudtam, napközben nagyon jól voltam. Estére azonban megint ugyanolyan gyengének éreztem/érzem magam, mint amilyen reggel is voltam, megint jön a nyál, és öklendezek. Elfelejtetem említeni, hogy reggel csak a kiköpött/kiöklendezett nyálmenyiségem legalább fél, de inkább több liter volt. Most is szédülök, és rosszul vagyok, és most amikor öklendezek penészszerű zöld cucc is feljön nyállal.

Fogalmam sincs mi bajom lehet, de nem bírom.

Talán tudni kéne, hogy kedd este alkoholt fogyasztottam, de másnap nem voltam másnapos, szerdán még semmi bajom nem volt. Szerdán reggelire csak valami tojásos, csirkés rántottát ettem reggelire, amit a házibulit tartó emberke csinált, aztán nem ettem semmit, de este rengeteget ettem, a még keddi grillezésből maradt zöldségmaradékokat, sajtot, sonkát, édeskrumplit, de rengeteget nem is esett jól. Valamint az is igaz, hogy nem sokat ittam aznap. De ha elcsaptam a gyomrom vagy hasonló, nem hánynom kéne? Mi ez a mindent ellehetetlenítő nyáladzás?

Tudom, hogy sokat írtam, és nagyon undorító is, de nem tudom mit tegyek. Mindjárt utazom el, orvoshoz meg egyszerűen nem tudok menni, pedig mennék.

Aludni sem lehet, mert ha lefekszem még durvább a nyáltermelés, és még rosszabb a közérzetem, de ébren lenni sem bírok, mert mind mondtam iszonyat gyenge vagyok.



2016. aug. 4. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
el ne menj az ügyeletre, szenvedj!
2016. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem maradj otthon és írogass ki kérdéseket gyakorira és nehogy elmenj orvoshoz, hátha meghalsz.
2016. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Mondd már mi lehet az a fontos ok, ami miatt nem tudsz orvoshoz menni és inkább kockáztatod az egészséged????
2016. aug. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Említettem, hogy nem tudok orvoshoz menni nem? De. Úgyhogy köszönöm.

Kiskorú vagyok, egyedül otthon a tíz év alatti húgommal, akire vigyáznom kell. Szüleim külföldön, a kórház messze, nem tudom megoldani és kész, de köszönöm a semmit.

2016. aug. 5. 10:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Fel kell hivni oket!! Eleg furcsa tuneteid vannak, ha nagy baj kijonnek hozzad, ha elmondod mivan...
2016. aug. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kishúggal os lehet dokihoz menni


A szüleidet meg seggbe kellene rúgni, hány éves vagy egyáltalán?

2016. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Azóta jobban vagy?
2016. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!