Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alacsony lenne a vércukorszint...

Alacsony lenne a vércukorszintem? 16/L

Figyelt kérdés
Régen magas volt a vércukor 5,7 korul éhgyomorra. Most megmertuk délután úgy h előtte 20 perccel ettem meg egy banánt és 3.4 volt. Éves után többnek kéne lennie nem? Ez nem gond? Éhgyomorra jelenleg nemtudom mennyi mert mostanában nem mertuk de 1 hónapja kajalas után egy órával mertuk es akkor 4.2 volt. Egyébként már nem eszem semmi cukrot meg ilyeneket mert életmódot váltottam. Lehet ennek köze hozzá? Aggódom kéne?
2016. aug. 8. 18:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Evés*
2016. aug. 8. 18:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem erzed rosszul magad, eszel rendszeresen napi 5x, akkor nem lehet baj.
2016. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bajod volt a vércukor szinteddel ezelőtt is? Azért váltottál életmódot, vagy csak otthon elkezdtétek méricskélni? Mert ha utóbbi, és orvos még nem állapított meg problémát, akkor nem kéne ennyit foglalkozni vele!


Vagy ha annyira zavar, akkor fordulj belgyógyászhoz.

2016. aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sokszor szedulok de ezen kívül nincs gondom. Nem szoktam elajulni. Az életmód valtasom meg azért volt mert szerettem volna lefogyni ami sikerült is. 6 kilóval kevesebb vagyok. És nem nem koplalassal fogytam le. Hanem egészséges kajaval és sportolással.
2016. aug. 8. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!