Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek menjek orvoshoz...

Szerintetek menjek orvoshoz vagy nincs nagy baj?

Figyelt kérdés
Na szóval elmentem barátomhoz és amikor bementünk az ajtón a kutyájuk vagy megkarmolta vagy kicsit fogával megkarcolta a lábam. A kutya be van oltva és ahogy megkarmolt vagy harapott egy perc sem telt bele és betadinnal lefertőtítlenítettük szerintetek lesz valami bajom nehogy elkapjak valami veszettságet gyerek vagyok. 12F

2016. aug. 9. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem harapott meg, tehát miért mennél orvoshoz???


Nem kapsz el veszettséget, s le is van fertőtlenítve a karcolás, tehát semmi bajod nem lesz! Ne aggódj!

2016. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igaz nem harapott max karcolt és kicsit vérzett ki köszönöm a válaszod !
2016. aug. 9. 20:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy mit jelent hogy a veszettséget nem lehet gyógyítani ? Még akkoris nagyon félek
2016. aug. 9. 20:11
 4/7 szamo77db ***** válasza:
Menj el az orvoshoz és kérj veszettség elleni oltást. Jobbat nem tudok. De akkor legalább megnyugszol.
2016. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat remélem erre szüleim nem lesznek mérgesek
2016. aug. 9. 20:20
 6/7 A kérdező kommentje:
1 éve kaptam komolyabb betegségek ellen mind két karomba olstást szerintem veszettség elleni is ott volt benne szerintem nem kell orvoshoz mennem csak félek hogy ha elalszok már nem ébredek fel :-(
2016. aug. 9. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj butaságokat! Nem volt veszett a barátod kutyája, hiszen egy háznál tartott kutya. Ezen felül kötelező a veszettség elleni védőoltás minden évben a kutyáknál, és mint írtad be is volt oltatva. Még a kóbor macskák sem veszettek, nem hogy egy ilyen oltott családi kutyus. Nem kell orvoshoz menned. Jódozgasd a sebet, ha pirosodik.
2016. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!