Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek asztmás?

Lehetek asztmás?

Figyelt kérdés

Kiskoromban kurppos voltam, mely csak akkor jött elő, alsó légúti fertőzésem volt.

Azóta nem volt semmi gond, egészen fél évvel ezelőttig.

Zihálok ha megmászok egy nagyobb lépcsőt, megszólalni sem tudok utána pár percig, és néha pedig kevés mozgástól is légszomjam lesz.

Ez még hagyján, de a legutóbbi vérvételem (ami 2 hete volt) eredménye szerint kis mértékben, de emelkedett erosinophil és neurophil értékem van, amelyek asztmára is utalhatnak.

Igazából nem igazán érdekel, de mivel egy asztmás rohamba bele is lehet halni, nem szeretném, ha túlságosan váratlanul érne a dolog.

A háziorvosom pedig szarik rám.

Szerintetek?


2016. aug. 11. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
simán lehet h asztmás vagy. én is az vagyok, bár én csak fulladok ha sokat sétálok/mozgok de rohamaim nincsenek. ne háziorvoshoz menj hanem tüdőgyógyászhoz az tuti foglalkozik veled
2016. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!