Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fáj a gyomorszájam?

Mitől fáj a gyomorszájam?

Figyelt kérdés

Már kb 4-5 órája hogy fáj de délután is furán éreztem, fájdogált. Hatkor bevettem nospa-t nem használt, nemrég bevettem kb egy órája algopirint, de még mindig fáj. Egész idáig forró törölközővel takartam le, az szokott segíteni ha fájt a hasam de most nem.

Nagyon fáj, mitől lehet? Hogy mulasszam el?


2016. aug. 11. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok a gyomorsavad, egyél háztartási kekszet, kenyeret, vagy valamit ami felszívja. :)
2016. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az algopirin rosszabbat tett vele inkabb (elegge szetvagja a gyomrot), Keksz, mint azt elobb javasoltak, esetleg pattogatott kukorica, de a legjobb valami antacidum (Rennie es tarsai).
2016. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még mindig fáj, aludni se bírok...:-(
2016. aug. 12. 00:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Aludj ulve, vagy legalabbis emeld meg a parnadat, amennyire csak lehet.
2016. aug. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van savlekötőd - például Quamatel - akkor azt vedd be. Sok a savad, azért fáj. Egyél kekszet, főtt krumplit, banánt.
2016. aug. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül 3 körül elaludtam, most voltam dokinál kaptam gyógyszert remélem segít, mert még most is érzem, hogy nincs rendben...
2016. aug. 12. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!