Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyre jobban félek, mivel az...

Egyre jobban félek, mivel az állam alatt van egy csomó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy a szám alatt van egy nagy pattanás ami nagyon fáj, és az alsó ajkam feldagadt.. És nemrég észrevettem hogy van egy gumó az állam alatt. Már annyira félek hogy szinte beképzelem magamnak azt, hogy egyre nehézkesebb nyelni.. Mit kezdjek? (Nem alszok mert egyrészt nem tudnék annyira félek, hogy van valami bajom, másrészt várom az olimpiát) KÉRLEK SEGÍTSETEK

2016. aug. 12. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Doki?

Itt egyikünk se orvos, szóval sokat ne vàrj.

2016. aug. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát.. Az igazságot megvallva én félek elmenni :(
2016. aug. 13. 00:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj el, lehet, hogy komolyabb a baj.

Amíg nem övön alul turkál, nincs mitől félni:)

2016. aug. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van. Megvárom a holnapot és aztán.. Csak szegény anyám is már kisírta szemét.. Mivel tesómnak és unokatesómnak is ez volt.. És fél. Jobban mint én..
2016. aug. 13. 01:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel van egy gyulladt pattanásod, ezért valószínű, hogy attól van bedurranva a mirigyed is az állad alatt. Ne pánikolj, a pattanást jódozd be, mutasd meg orvosnak, szerintem ha a pattanás elmúlik, akkor utána pár nappal a mirigy is visszahúzódik majd.
2016. aug. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A szam allergia miatt duzzadt fel. A gumo meg ott Van .. De mar nem erdekel :D
2016. aug. 23. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!