Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már több mint három hónapja...

Már több mint három hónapja köhögök, mit tudnátok tanácsolni?

Figyelt kérdés
Szedtem már antibiotikumokat, meg solmucolt is, segitettek valamit, de szinte még mindig köhögök. Attól tartok, igy dolgozni sem vesznek fel. Mindik jönnek fel olyan lerakódások, vagy nem tudom mik azok, ahányszor köhögök. Jó lenne már végre kimenni ebből.

2016. aug. 13. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod mezes palinka,van aki egy kis palinkat felmelegit es borsot tesz bele majd azt issza,forralt bor...nem kell felreerteni mert ezektol be lehet pialni csak egy kicsi kell...soknak hasznalt ahogy hallottam kohogesre meg torokfajasra. Nen garancia de nekem sokan javasoltak
2016. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem artana egy tudoszures, mert ez mar nem normalis...
2016. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem is júli 10.e felé lett légcsőhurutom, azóta is köhögök. Mondjuk én nem szedtem rá semmit, csak köptetőt.
2016. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elixirum Zhymi köptetőt szedj és menj el a háziorvoshoz, hogy meghallgassa a tüdődet, lehet elküld röntgenre is.
2016. aug. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elixirum Thymi a neve. Elírtam előbb!
2016. aug. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 14. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!