Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon kellemetlen érzést...

Nagyon kellemetlen érzést érzek pisilésnél, lehet vesekőtől?

Figyelt kérdés
Két vesekövem van, egyik 4 mm-es, másik 7 mm-es. Utóbbi elvileg már a húgyvezeték végénél tart. Szokott görcsölni, voltam is bent kórházban miatta többször is. Néhány napja kellemetlen érzést érzek pisiléskor, pisilek keveset, utána úgy érzem mintha még tudnék pisilni, de nem jön semmi. Olyan érzés, mintha egy gát lenne ott, és nem tudna átszakadni. Lehet ez attól hogy a kő elzárja a vizelet útját? És ha igen akkor ez nem jelent nagy problémát? Nem tudja elzárni teljesen?:( Egyre rosszabb érzés most már, folyamatosan azt érzem mintha pisilnem kellene, de csak kevés jön, és legutóbb éreztem is hogy kicsit begörcsölt a hasam egy ponton. Most nyaralunk, úgyhogy nem tudunk elmenni orvoshoz.. Lehet addig nagy baj? Olyan írjon aki tapasztalt már ilyet!

2016. aug. 14. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha baj lesz, azt megérzed...Amikor nekem ilyen volt, rengeteg folyadékot ittam. Aztán egyszer csak kimosta...pasi vagyok. Éreztem, ahogy végigkaristol.Jut eszembe: Rovatinex et szedjél, az kimondottan erre van. És vegyél tökmagolajat. Minden reggel egy kanállal...nekem ezt írták elő, de jó is volt.
2016. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!