Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélműtét utáni hőemelkedés...

Vakbélműtét utáni hőemelkedés normális?

Figyelt kérdés
1 hete műtöttek,holnap kell visszamennem varratszedésre. Délutàntól 37-38 közötti hőemelkedésem van. Menjek be az ügyeletre vagy lázcsillapító és majd reggel ugyis megyek.... Nemtudom ennyivel műtêt utàn is lehet nagyobb baj? Nem szeretnék megjönni az ügyeletre hogy aztán hazaküldjenek lázcsillapitóval (amugy vakbélgyulladással is hazaküldtek először). Teljesen tanácstalan vagyok,de lehet az is hogy valami virust kaptam,mert reggeltől a kisfiam orra nagyon folyik,őt is holnap viszem kivizsgáltatni. Meg még amire gondolok hogy éjszaka véletlenül a vágáson feküdtem,lehet az gyulladt be?! Kicsit hosszu lett,de igy teljes a kép,nagyon örülnék a gyors válaszoknak/tapasztalatoknak.

2016. aug. 16. 20:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!