Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez vissza fog térni? Ha igen...

Ez vissza fog térni? Ha igen mit csinálnak vele? 13/l

Figyelt kérdés
Nekem november-január-ig volt ínhüvelygyulladásom (nem volt feldagadva és még tudtam mozgatni csak nagyon fájt)a háziorvosom adott rá sínes rögzítőt és azt hordtam 2 hét múlva vissza kellett menni de nem javult így elmentünk az ügyeletre ott megröngenezték igazából rá sem néztek és nem csináltak vele semmit kb.január közepére elmúlt majd márciusban ennek volt egy gyengébbik változata ez "csak"2hónapig tartott és nem is fájt annyira azóta ézékennyé vált a nagyujjam de kibírható.....szerintetek ez vissza fog térni ha igen akkor mit csinálnak vele?Hallottam műtétről😕azt milyen esetben alkalmazzák?Akinek már volt ilyen műtéte akkor leírnátok a tapasztalatitokat?
2016. aug. 20. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy kedves barátom már több mint másfél éve küszködik íngyulladással. Mostanra jutott el odáig, hogy már többször nem fáj neki, mint fáj, folyton visszatért, a legkisebb megerőltetésre is. Neki a fizioterápiás kezelések, pl. lézerkezelés segítettek. A röntgennek nincs értelme, mivel az inak nem látszanak a felvételen. MRI-re kellene eljutnod a rendes diagnózishoz. De fizioterápiát mindenképpen ajánlom.
2016. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. aug. 20. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendszeres gyógymasszázs, csontkovács kezelés is segíthet. (Rendes csontkovács nem várja el, hogy örökké visszarohangálj egy pár perces kezelésre, egy alkalommal megmutatja, mit kell csinálni magadon otthon, pár naponta.)
2016. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Azt nem tudjátok hogy mikor van szükség műtétre?
2016. aug. 20. 23:15
 5/6 anonim ***** válasza:
1# vagyok megint. Műtétről csak olyanról hallottam, hogy konkrétan a kérdéses ínszalaghoz juttatnak helyileg gyulladáscsökkentőt, olyan esetben, ha a szisztémásan alkalmazott (szájon át vagy injekcióban) nem használ.
2016. aug. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi mindenkinek
2016. aug. 21. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!