Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orvoshoz kellene mennem?

Orvoshoz kellene mennem?

Figyelt kérdés
Múlt hét pénteken reggel már úgy keltem fel, hogy majd még vágytam..aztán a nap végére fokozódott a dolog. Megnézem hát a lazam..és lázas is voltam. Sok teát ittam, jó melegben voltam...hátha kiizzadom egy éjszaka alatt. Szombat reggel még volt hoemelkedesem..de egy algopyrin megoldotta. Késő délután elmentem a szokásos edzesemre mondván hogy ha már jól vagyok, miért ne..aztán késő este újra belazasodtam. Ismet gyógyszerek és lé is ment a láz és azóta se vagyok lázas. Ezután jelentkezett a nem szűnő fejfájás...hiába vettem be fajdalomcsillapitot, alig használt és azóta is fajdogal...3-4orankent vettem be fejfájás ellen...közben rájött a hasmars is...párszor...de mostanra elmúlt. Jelenleg eszméletlen izomfájdalmak vannak. Alig tudok járni, minden egyes lépés kínszenvedés (mindkét vadliizmom, a sipcaont melletti izmok mindkét labamban...és a combomban is mind a két izom...a far izmaim). Kérdésem...volt már valakinek hasonló???? Ezt valami vírus okozhatja? Vagy csak tulgondolom? Évek óta sportolok, izomlaz kizarva, az edzésen nagyon gyenge volt...attol tutira nem lehet. Orvoshoz holnap megyek.

2016. aug. 23. 02:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Vérnyomásom erős fejfájás kor volt 117/70
2016. aug. 23. 02:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Iszol eleget? Mert mondtad, hogy pénteken ittál de a többi nap?
2016. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen ittam, bocsi :"D
2016. aug. 23. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!