Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a nagymamám baja?...

Julcsikaaa kérdése:

Mi lehet a nagymamám baja? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A nagymamám 72 éves, egyik lába hiányzik. Mostanában pár hetente vannak olyan napjai, hogy egész nap alszik. Megállás nélkül, éjjel is. Folyamatosan jönnek az ilyen hullámai, és egyre erősebbek.. Tegnap megint "rosszul lett". teljesen összepisilte az ágyát mert nem tudott kimenni wcre, nem tudott beszélni szinte. Kihívtuk a mentőket, bevitték. kb 4-5 órán keresztül nem csináltak vele semmit, csak ledobták egy egyára. Mikor anyukámmal bementünk, hogy látni szeretnénk, közölték, hogy kellene várni egy kicsit. Hallottam, hogy akkor mérték meg a vérnyomását, a cukrát, vizeletét, vérvétel stb.. Egészen addig rá sem néztek... És az orvos közölte, hogy ő nem tud mit kezdeni vele, mert hogy kommunikál, szerinte nincs baja. Kommunikál, aha.. Olyan volt mint egy zombi, engem nem ismert meg, azt sem tudta hogy hol van. Cukorbeteg egyébként, és mindenki a cukor témát erőlteti, de a cukra teljesen rendben van. Mióta élek cukorbeteg, tudom, hogy mikor magas a cukra, vagy épp mikor alacsony, csak rá kell néznem.. A vérnyomása teljesen rendben van. Azt mondták egyértelműen nem agyi infarktus. Szinte megfenyegettek, hogy innen maximum koponya CT-re tudják elküldeni, de akkor valószínűleg ott kell ülnünk egész éjjel, neki pedig egy nagyon kényelmetlen ágyon kell feküdnie, de szerintük úgy sem találnának semmit, válasszunk, hogy mi legyen, csak kotródjunk már el onnan.. . Utoljára nagyon nagyon ijesztő állapotba került. Attól félek 1-2 ilyen, és elalszik örökre.. Kezd jobban lenni, de ez csak egy átmeneti állapot sajnos.. :( Volt már hasonló tapasztalatotok valakivel, vagy esetleg ötlet, hogy mi lehet a baj?
2016. aug. 24. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet a cukra is, ingadozik és simán bekómálhat tőle.

Tartja a diétát, méri rendszeresen a cukrát?

Elmentetek a CT-re?

2016. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet agyérelmeszesedés. Én elvinném kivizsgáltatni valami normális helyre.
2016. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!