Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a bal felkarom?...

Mitől fájhat a bal felkarom? Olyan a fájdalom mint inszalagszakadáskor, nem birom mozditani, főlleg emelni. A fájdalom hirtelen kezdődött, semmi előzmény nélkül. Nem emeltem semmit, nem is huzódott meg.

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én most azonnal elmennék vele ügyeletre vagy felhívnám a mentőket....legalább tanácsot adjanak mitől lehet. Mert az is lehet szívinfarktusod van!
2016. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Basszus, nekem tegnap este óta ugyanez a bajom. A bal felkarom nagyon fáj, nem tudom oldalra kinyújtani, nem tudom felemelni a fejem fölé, a polót alig bírtam felvenni. Éjszaka nem tudtam aludni a fájdalomtól. Nem tudom a bal kezemmel megérinteni a hajamat. Borzalmas... Én sem erőltettem meg, teljesen hirtelen alakult ki tegnap este, de ma is egész nap fáj. Borzalmas... Amúgy a neten keresgéltem, leginkább a vállízület gyulladásra passzolnak a tüneteim. Olvass utána ha gondolod, javulást Neked is!
2016. aug. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok Az infarktusra én is gondoltam, de az mellkasi fájdalommal is járna, nem?
2016. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok ismét. Egyébként nekem a bal kezemen az ujjaim és a tenyerem is duzzadtabb mint a jobb oldalon. Mintha vizesek lennének...
2016. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok, nő. 3-as válaszolo,detto amit leirsz. Még a hajamat sem tudom összefogni :( Én is keresgéltem de nem találtam sehol olyat ami pont erre illene. Az infarktusnál is több napig fáj? Mert nekem kb 2-3 napja. Először nem gondoltam komolynak,reméltem magátol elmullik,de nem. Ha holnap sem javul elmegyek a neurologiára, habár nemtudom hozzájuk tartozik e ez az eset?!
2016. aug. 30. 17:31
 7/16 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Na, én megjártam most az ügyeletet, 2 méterről "megvizsgált" a doktor nő, s közölte, hogy ízületi gyulladásom van, holnap menjek a házi orvosomhoz, és röntgenre. 2-3 hét múlva gyógyul. Mikor az infarktust közöltem, kiröhögött, és mondta, annak más tünetei vannak. Mondjuk azért mentem el, mert beparáztam az infarktustól. Most már nyugodtabb vagyok, de azért qrvára fáj a karom:(
2016. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
És szerintetek nem lehet egy szívinfarktust lábon kihordani? Elárulom! Az egyik kolléganőmmel ez megtörtént. Méghozzá az üzemorvosi vizsgálatnál derült ki. Nem tudni mikor történt, de infarktusa volt. Elmondása szerint neki csak egy kicsit fájt a karja mikor felemelte. Most mennyiből tartana bemenni a sürgősségire?Lehet, hogy csak vaklárma az egész, de ezzel ki is zárnák az infarktus tényét.
2016. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És valami gyógyszert,kenőcsöt nem irtak fel izületi gyulladásra? Ügyeletre màrcsak azért sem megyek mert ott csunyán mondva lesz@rják az embert! Ha netalàn infarktus is lenne,nem igazán érdekli őket,a cél a beteget minnél hamarabb leràzni! 3 hete bementem jobb oldali hasfájással az ügyeletre,hazaküldtek fájdalomcsillapítóval,másnap műtöttek vakbélgyulladással. Ennyi..... Szerintem egy betegség megállapításához nem elég a "kézrátêtel".
2016. aug. 30. 19:02
 10/16 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok. Teljesen igazad van kérdező, az ügyeleten mint már írtam, 2 méterről vizsgálnak :(


Holnap elmegyek a házidokimhoz, ő lelkiismeretes, ha tényleg vállízületi gyulladásom van (remélem!) majd ír fel vmi gyulladáscsökkentőt, és elküld röntgenre. Most az ügyeleten csak tovább küldött a háziorvosomhoz, és kiröhögött nyíltan mikor az infarktussal jöttem.

2016. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!