Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Zöldes színű a nyelvem mit...

Zöldes színű a nyelvem mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Ma észrevettem, hogy azt hiszem barázdának nevezik legalábbis ezt szűrtem le az oldalakról... Szóval az az érszerű valami zöld színű... Az egyik oldalon találtam, hogy a májjal lehet probléma ha ilyen színű a nyelv... Nem tudom, hogy mennyire fontos, de két hét elteltével ma cigiztem először... nem tudom mennyire függhet ez össze... Egyébként most lett ilyen először, pedig semmi se történt velem vagyis egészségesnek érzem magam...

2016. aug. 31. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
A cigaretta öl. Lassan. Azért érzed magad egyelőre még egészségesnek. És igen, a májat is kicsinálja, hiszen tele van méreganyaggal, ettől lehet zöld. Ha nem hagyod abba a dohányzást, lesz még sokkal durvább is...
2016. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!