Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sárga, pépes, büzös, nagy...

Sárga, pépes, büzös, nagy mennyiségü napi egyszeri hasmenés mitöl lehet (2 napja van, de évente többször elöjön, aztán elmúlik pár nap alatt)?

Figyelt kérdés

Laktóz allergiám biztosan nincsen, már vizsgáltak rá. Nem függ össze a dolog ételekkel, mert hobbi sportolóként nagyjából ugyanazt eszem mindig (mindenben gazdag a táplálkozásom, zöldségben, gyümölcsben, különbözö, húsokban, köretekben, gabonában)

Például ugyanettöl a menütöl amit tegnap és ma ettem (külön készítve mindkét nap, más alapanyagból) máskor semmi bajom nincs hetekig. Ilyenkor étkezés után érzem, hogy furcsán bugyognak a beleim, a torkom, szám száraz lesz hiába iszok meg 2 liter vizet naponta, aztán rohanás a wcre. Nagyon nagy mennyiségü hasmenésem lesz, irtózatosan büdös, a színe néha még a kagylót is beszinezi.


Nem tudom egyszerüen mihez kötni a dolgot, mert egyszer van, egyszer nincs. Ha ki tudnék legalább zárni valami ételt, de biztos vagyok így hogy étel allergiám nincsen.

Fájdalmaim sehol nincsenek, vérnyomásom, cukrom jó.



2016. szept. 1. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Orvos mit mondott?
2016. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Lehet Crohn-betegség is, úgyhogy a helyedben én elmennék egy nagygenerálra.
2016. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az orvos nem mondott semmit, volt egy negatív ultrahang. Egyek joghurtot. Crohn beteg barátim van, vele beszéltem, nekem nincsenek olyan tüneteim, nem is fogytam semmit. Ez a dolog néha elöjön 1-2-3 napra, aztán hetekig semmi. Utána megint
2016. szept. 1. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!