Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Én ezt már nembírom. Folyamato...

Én ezt már nembírom. Folyamatosan fél éve hasmenésem van de mitől?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nemtudom miért de folyamatosan híg a székletem már fél éve egyszerűen már nemtudom mit egyek mert minden híg állapotban jön ki hús kenyérfélék tojás krumpli es ráadásul laktóz érzékeny is vagyok ugyhogy eleve meg kell válogassam mit egyek. Eleve 60 kg vagyok es ez nemtesz jót. Esetleg gyógyszert vagy valami diétát vagy akármit tudtok javasolni???

2016. szept. 3. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk menj el orvoshoz?
2016. szept. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz mindenképp.

Ha vér is van benne akkor súlyosabb is lehet akár.

2016. szept. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mar juniusba kertem idopontot de csak szeptember 20ra kaptam. Nem nemvéres. Remelem semmi komoly valakinek volt hasonlo?
2016. szept. 3. 08:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, sok ember küzd hasonlókkal, általában az IBS az oka. Nálam a probiotikumok segítenek, pl Normaflor.
2016. szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekemm volt! Énis hónapokig fostam laktózérzékeny vagyok enyhe refluxal! Én összevissza bezabáltam mindent olyan rosszul voltam sokszorr,hogy a sürgősségin kitöttem ki! Azóta normál a székletem.
2016. szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szamo77db ***** válasza:
Én 3 hónapig bírtam, utána a háziorvosom elküldött széklettenyésztésre. Ki is tenyészett valami, kaptam rá gyógyszert és egy hét alatt rendeződött. Én Azibiot tablettát kaptam a hasmenésre.
2016. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
2016. szept. 4. 08:49
 8/8 szamo77db ***** válasza:
A kórokozók ellen kaptam a gyógyszert, hogy kiirtsák belőlem őket. (Kicsit félreérthető volt az előző válaszom.)
2016. szept. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!