Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik a leghatasosabb gyogyno...

Melyik a leghatasosabb gyogynod arcon lévő ekcemara?

Figyelt kérdés
Mar kb. 3-4 felé krémet próbáltam (szeroidos és szteroid mentes is) mindegyik pár napra, egy hétre megszunteti a tüneteket, majd kiujul. Van erre valamilyen hosszú távú gyógymód? Nagyon zavar. Az orr melletti két oldalon, a szemöldök részén és a szám mellett jön ki foltokban. Már 1 éve ezzel szenvedek.

2016. szept. 3. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:

szteroidos krém amikor kezd kiújulni.

a tünetmentes időben meg mindenféle tápláló krém.

+ ha jól tudom az eucerinnek van ilyen szériája,amiben még viszketés ellenni krém meg mindenféle jó dolog van.ezeket is használd+ha kezd csúnyulni,akkor szteroidos krém.

tartós megoldás nem nagyon van.az okát próbáld kideríteni orvosok segítségével. lehet,hogy valamilyen ételtől vagy sminkterméktől jön ki. nem lehet tudni. ha nem szenvedsz vele kiskorod óta,akkor szerintem elmúlhat..

2016. szept. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!