Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha nem csinálok semmit a...

Ha nem csinálok semmit a cérnag. Ellen lesz valami bajom?

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tapanyag hiany, vitaminhiany, farkasetvagy, fogyas, ejszaka a vegbelynilasodnal a felszinre maszkalnak, es nagyon-nagyon kellemetlen, borzasztoan viszket, immungyengeseg, stb stb

Nem tudom, hogy birod ki amugy, en mar elso ejszaka majd meg zavarodtam ugy viszketett, meg rosszul voltam, hogy maszkalnak bennem ezek az undormanyok. Alig vartam a reggelt, hogy orvoshoz mehessek. Ja meg szorod a peteket es lefertozol mindenkit.

Minek akarod tartogatni oket?

Bemesz a dokihoz, hogy gilisztas vagy, ir fel vermoxot, beveszed ketszer es elmulik.

2016. szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ahogy az 1-es kommentelő írja, el kell menjél az orvoshoz!

Ki fog írni neked Vermoxot, amit orvosi javaslatra kell rendszeresen szedned!

A Vermox a legjobb gilisztahajtő gyógyszer!

2016. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia!A Vermox nagyon jó!Nálunk is előfordult a gyereknél, nem egyszer!Nem kell szégyelni,bárhol összeszedheti az ember,ha valaki nem kezelteti magát,(ahogy te is tervezed!!!) és mondjuk éjszaka vakaródzik,nem mos kezet,megfog mindent,akkor már kész a baj!A peték a végbélnyílásról rákerülnek a kézre,azután már nincs megállás!Sajnos sok embernél nem természetes dolog a rendszeres kézmosás! Az ágyneműt mindennap kell cserélni a fehérneművel együtt,amit magas hőfokon kell fertőtleníteni,különben a szeretteid is hasonló helyzetbe kerülnek!Szó mi szó nem szabad félvállról venni!Gyógyszer nélkül vagy megelőzésnek a fokhagymát ajánlom,a legjobb féregtelenítő!Lehet kapni kapszula formában is!Nekünk bevállt!Sok sikert :)
2016. szept. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz orvoshoz menni vele, egyél nyers fokhagymát néhány napig naponta 2X 1-2 gerezdet.

Nem olyan szörnyű, mint a híre, simán meg lehet enni olyan ételekhez, amihez pl. paprikát is ennél.

Szépen "beájulnak" tőle a kis dögök, kiürülnek és kész. Ha a fokhagyma "szaga" zavar, rágózz evés után.


Le kéne szokni a kezünk "nyalogatásáról" pl. könyvlapozás közben... meg egyéb olyan esetekben, amikor észre sem veszed...

2016. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak érdekességképp, nem is olyan régen hollywoodi sztárok szándékosan fertőzték meg magukat, hogy ekképp fogyjanak.
2016. szept. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat... mindenkepp beszerzek egy ilyen vermox gyogyszert...

A hagymat olvastam,hogy az semmit sem hat..

Utolso! Szerintem a cernag. Nem lehet fogyni vagyis en meg ilyesmirol nem hallotam..

2016. szept. 10. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!