Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb herém legallján, a...

Jobb herém legallján, a herezacskómban, a heréhez "zsinórral" vagy valamivel csatlakozó csomót észleltem, körülbelül mutatóújj köröm nagyságú. Nyomásra ugyanolyan "fájdalmat" éreztet, mi lehet ez? Rák?

Figyelt kérdés

2016. szept. 7. 14:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nincs láz éjszakánként, nem zavar nincs semmit tünet, csak megéreztem és pánikolok. Szerintetek? Elfelejtettem kiírni, 19/f vagyok
2016. szept. 10. 00:29
 12/17 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni,kb már 7-8 hónapja észrevettem ugy voltam vele h semmi, aztán most olvastam h ez lehet hererák is. Nagyon örülnék neki ha továbbra is írnátok a tippeket!! Előre is köszönöm
2016. szept. 10. 00:50
 13/17 A kérdező kommentje:
Ja és azóta semmit tünet, észre sem vettem volna, hogy ottvan. Mit mondtok?
2016. szept. 10. 01:05
 14/17 anonim ***** válasza:
Bármi előforfulhat,lehet rák is. Inkább visszér. Nem vagyok orvos,hogy diagnózist mondhassak. Ultrahang sem fogja 100 % osan kimutatni,csak mr vagy a szövettan. De a rák a legutolsó a sorban
2016. szept. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, jövőhéten megyek nagyvárosba urológushoz és/vagy ultrahangra akkor kiderül, addig is meleg szívvel várom a válaszokat
2016. szept. 10. 01:55
 16/17 anonim ***** válasza:
Nemi betegség.
2016. szept. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Na, megjártam. 1,34x0,9 cm ciszta volt a csomó, UH után megállapította. Évente kontroll, ha valami változik menyjek el. Köszönöm szépen a válaszokat, tippeket, nyugtatásokat. Csak ajánlani tudom, hogy végezzétek a kontroll magatoknak otthon. Ha hasonlót tapasztaltok menyjetek el orvoshoz, megkönnyebültök!
2016. szept. 15. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!