Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azt hiszik szalmonellás...

Azt hiszik szalmonellás vagyok és nem engednek gyakorlatra se és suliba se?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenki megőrült körülöttem!

El kellett küldenem egy széklet mintát laborba mert kötelező ha vki ápolónak készül v egyáltalán egészségügyi dolgozó és akkor is ha gyakorlatra készül.

Megjött az eredmény és elvileg idézem: 'olyan, mintha szalmonellás lenne de mégsem' ezt mondták.

Megkérdezték h turkaltam e a kutyasz.rb.n meg ilyen hülyeségeket... 19 éves vagyok mi a fenét képzelnek?! Nincs semmilyen tünetem csak vmi nyomorék biztos össze cserélt két mintát... hétfőn kedden kell újabb vizsgálat és majd esetleg utána ha megjön az eredmény,mehetek csak gyakorlatra... ebből az lesz h ősszel meg Karácsonykor a szünetben,titokban ,mert ugye nem érvényes elvileg , egyedül kell mennem gyakorlatra... és amíg nem jó az eredmény addig suliba se mehetek lehet... úgy le fogok maradni mint a borravaló... én ezt komolyan nem hiszem el!!! Nincs semmi bajom jól érzem magam de most végig sírtam a haza vezető utat. Nem tudom mit csináljak.

Azt írták az ismétlő vizsgálatos papírra h campylobacter sp pozitív... De nem! Nem fáj semmi nincs lázam semmi bajom!!!!!!!!!! Szerintetek mi lehet ez v mitől v mi v most mit csináljak? Nem tudom számít e de lány vagyok...

B.ssz. meg aki kitalálta ezt!



2016. szept. 9. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, a lényeg, hogy hétfőn és kedden legyen meg az ismétlő vizsgálat. Lehet, hogy tényleg csak elcserélték a mintádat, de ha tényleg fertőzött vagy, az másokra is veszélyes lehet, így most mindenben együtt kell működnöd az orvosokkal. Az ilyen tenyésztéses vizsgálatok gyorsan elkészülnek, max. 1-2 napot kell majd kihagynod a suliból.
2016. szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát pedig nincs semmi bajom mondom 😃
2016. szept. 9. 12:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden fertőzés lehet tünetmentes is, elképzelhető, hogy még küzd vele az immunrendszered. Ha van valamilyen háziállatod (kutya, macska), akkor is lehet rá esély.
2016. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor nagyon jó az immunrendszerem mert a mintát bő két hete adtam 😂😂😂
2016. szept. 9. 15:46
 5/9 anonim ***** válasza:
és milyen gyakorlatot nem engednek megcsinálni?
2016. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
OKJ ?
2016. szept. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen OKJ és a légúti megbetegedésekkel foglalkozó osztályán kezdenék de ez mindegy nekik . egyáltalán semmilyen gyakorlati órára nem mehetek kórházba
2016. szept. 10. 07:10
 8/9 anonim válasza:
Szia! Mi lett veled azóta?
2016. okt. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt ismétlő vizsgálat?
2016. nov. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!