Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitortenik velem?

Mitortenik velem?

Figyelt kérdés
A lelki problémám egyszerűen nem tudom kezelni. Félek küzdeni mert félek a csalodastol és félek attól hogy nem fogom bírni osszeroppanok és mindennek vége.., ez depresszióra utalnak vagy nem betegség a háttér hanem szimplán ilyen vagyok.. bár fájdalomon kívul nem érzek mást. A válaszokat köszönöm.

#Lelkibetegségek
2016. szept. 9. 16:50
 1/2 Emi :) válasza:
Nos, attól függ, mennyi idős vagy, mert ha kamaszkorú vagy, akkor tudd be annak. Egyébként szerintem sokat segít, ha elképzeled, hogy egy kisgyerek vagy, aki nem érzékel túl sokat a körülötte történő problémákból. Vagy ha elképzeled, hogy egy külső szemlélő mekkorának érzékeli a problémádat (nyilván sokkal kisebbnek gondolja, mint te). Próbáld meg te is akkorának gondolni!
2016. szept. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos a korulottem lévő emberek se gondolják úgy h a problémáim semmilyen problémának minősülnek. Innentől kezdve hiába vagyok kamasz a problémak elől nem lehet menekülni aval a kifogasal h kamasz vagyok igen kamasz de felnőttkent kezelnek mindenhol és a felnottes viselkedést is várják el tőlem mivel nem viselkedhetek logikusan 10 éves szinten amivel maxba egyet is értek. De azert koszonom a segitseget.
2016. okt. 2. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!