Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnék pár nap alatt...

Hogyan tudnék pár nap alatt meggyógyulni?

Figyelt kérdés
3napig folyamatosan fájt a torkom, de elmúlt. Most már csak köhögök, és elég náthás vagyok. Mához egy hétre Karate versenyem lesz, szóval addigra meg kellene gyógyulnom.Mivel náthás vagyok, emiatt nehezenkapok levegőt,de egy hét múlva Karate versenyem van és meg kellene gyógyulnom. Valami gyors házi módszer esetleg?

2016. szept. 10. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak bogyók melyek gyorsabban átdobnak. De ehhez doki kell. Bár a tünetek náthára utalnak, attól még ez lehet vírus is. Mostanság sokan kidőltek hasonló tünetekkel pár napra. Ami biztosan nem árthat:

C vitamin nagyobb mennyiségben

Forró mézes tea (vagy pl. hársfatea)

Coldrex sem rossz vagy neocitrán méginkább, ha tényleg megfázás lenne. Jobbulást!

2016. szept. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és köhögésre nekem az útilapú alapú szirupok jöttek be.
2016. szept. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. szept. 10. 14:42
 4/4 anonim ***** válasza:
C-vitamin, orrcsepp és hurutoldó (ACC 200, Mucopront,Ambrobene,stb.) kéne,ami segít a köhögésen is és az orrváladékot is hígítja,ezért könnyebben kiürül.
2016. szept. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!