Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Pár napja erős aceton szagú a bőröm, a leheletem , ha csak orron át lélegzek akkor is érzem. Nagyon rossz. Fája a hasam , hasmenésem van . Nagyon elfáradok mindenbe , néha remeg a lábam , a kezem gyakran. Beszéd zavarok vannak , beszélek és egyszeűen elkezdek dadogni , aztán abba marad, aztán megint . Ezek csak pár napja vannak . Ja és az ujjaim is fájnak

2016. szept. 27. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiszáradástól van,ami valószínűleg a hasmenés következménye. Vegyél a patikában rehidráló port és azt iszogasd. Vagy igyál minimum 2 liter vizet,amibe teszel egy kis sót,mert pótolni kell a folyadékot és az ionokat!

Holnap pedig menj el orvoshoz,hogy nincs-e véletlenül cukorbetegséged.

2016. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
cukorbeteség már többször felmerült nálam. Anyának mondtam most hogy mik a bajok , de azt mondja hipohonder vagyok . Iskolaorvos megtudja állapítani?
2016. szept. 27. 20:30
 3/5 A kérdező kommentje:
most mértem lázam is van
2016. szept. 27. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor vírusos fertőzés lesz.Igyál!!!
2016. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz mielőbb.
2016. szept. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!