Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az a végbelem felett?

Mi lehet az a végbelem felett?

Figyelt kérdés
21/F vagyok és a végbelem felett egy centite ott a gátnál az egyik farpofámra felhúzódva, tehát nem középen van egy pirosas, elég lapos és kemény duzzanat. Nem túl nagy kiterjedésű. Érintésre nem fáj, csak nagy nyomásra egy picit tompán. Tegnap este fürdéskor vettem észre, hogy van ott valami. Mi lehet az?

2016. okt. 4. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A keresőszavakban megválaszoltad. Mutasd meg sebésznek!
2016. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem lehet, hogy valami más és magától elmúlik egy kis kenőcs rásegítéssel? Mert egyetemre járok és nem tehetem meg, hogy heteket kihagyok ilyen nyitott sebes műtétek miatt!
2016. okt. 4. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg mérlegelj, hogy mi a fontosabb, hogy esetleg egy daganatos megbetegedést előzz meg vagy hogy egyetemre jár... Az egészségnél nem ér többet SEMMI, semmilyen egyetem vagy tanulmány. Mindent lehet pótolni.
2016. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha most elmész, 2 nap alatt megoldódik, ha vársz, akkor tényleg 1-2 hét. Ezt mérlegeld.
2016. okt. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben elmegyek!
2016. okt. 4. 19:42
 6/6 A kérdező kommentje:
Most még korai stádiumban lehet mert alig vettem észre. Talán megúszom így konolyabb baj nélkül. Köszönöm a válaszokat!
2016. okt. 4. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!