Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Be van gyulladva a fülem mit...

Nyertes1000 kérdése:

Be van gyulladva a fülem mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem fáj, csak kicsit van begyulladva, tényleg egyáltalán nem fáj, de este azért éreztem hogy valami van ott, semmi fájdalom csak érzem hogy van. melegítettem már sót is. Tudnátok segíteni valami jó kis házi praktikával :D tényleg nem veszélyes a dolog!

#fül #gyúlódás
2016. okt. 6. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Be van gyulladva, de nem fáj? Az érdekes. A fülgyulladás elég fájdalmas dolog.
2016. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meleg sópárnát tegyél oda, az elég jó rá. Ezt otthon is megcsinálhatod, előveszel egy vastag ruha anyagot összevarrod párnának azt sóval megtöltöd, utána lezárod teljesen varrással, aztán melegítsd meg akár fűtőtestre is teheted melegítés céljából, feküdj le fél oldalt és tedd a füledre 5-10 percre. Lehet még nem fáj, de később fájhat, nagyon kellemetlen. Lehetőleg menj el orvoshoz hogy nézzen rá, lehet annyira felgyűlt benne a fülszír hogy ki kell mosni.
2016. okt. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm de már el is múlt :PP nem tudom mi volt az :D
2016. okt. 6. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!