Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek? Mitől lehet ez?

Timie96 kérdése:

Mit tegyek? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Azzal a problémával közdök körülbelül 3hete,hogy nem nagyon van szèkletem. De nèha felpüffedek és a szelek rendesen jönnek.Elöszőr arra gondoltam sok volt egyszer te a változás és a stressz az életemben. Kiköltözöm Nèmetországba először semmi gond nem volt . Aztán párommal új munkahelyünk lett így új helyre költöztünk.Fizikai munkát vègzek. Megváltozott az hogy mikor eszem. Idáig napi többször is ettem ezt azt. Most napi 2x eszem reggelizem 9óra felè és ebèdelünk munka után ha vègeztem de az változó hogy mikor 5-8óra között. Ezèrt gondoltam idegi alapon lehet. Aztán 1hete kijött egy dudor a végbélnyílásnál. Fájt ès viszketett . A fájdalom tartott pár napig. De a dudor még mindig ott van. Rengeteg cikket olvastam és kezdek megijedni ne hogy daganat legyen. De nem fogytam,ètvágyam van.

2016. okt. 9. 06:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Megijedni azért nyugodtan megijedhetsz (bár ez nem daganat).

A székrekedéseid által megalapoztad az aranyered és a vele járó problémákat. Az legyen a fő gondod, hogy rend legyen a székelésed körül és kezeld az aranyeret. A net tele van erről szólló tanácsokkal és itt is már néhány ezerszer a téma meg volt rágva. Ha akarsz, járj utána.

2016. okt. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel. Sztem is a nehéz székelés miatt kezdődő aranyér. Igyál sokat, próbálj meg legalább egy szenyát bedobni a 2 kajalas közt. Esetleg borsmenta tea segít könnyíteni, vagy szilva lekvár.
2016. okt. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Igyekszem többet inni .
2016. okt. 9. 10:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!