Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mekkora az esélye annak, hogy...

Mekkora az esélye annak, hogy 19 évesen szívelégtelenségem van?

Figyelt kérdés

Folyton szomjas vagyok és vizelni járok, a pulzusom gyakran magas, és ha lefekszem hurutos köhögés tör rám, terheléskor pedig légszomjam van.

Ez egy hónapja van, a vér és vizeleteredményeim rendben vannak, a háziorvos nem küldött tovább sehova.

Nagyon gyakran ég a gégém, torkom a savam miatt, ha esetleg ez közrejátszhat.

Lehet ez szívelégtelenség?


2016. okt. 9. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább refluxnak tűnik.
2016. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első két tünetből ítélve, inkább cukorbetegség, de hülyeséget nem akarok mondani, kérj kivizsgálást.
2016. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Folyton szomjas vagyok és vizelni járok"

cukorbetegség vagy kialakulóban lévő cukorbetegség


"Nagyon gyakran ég a gégém, torkom a savam miatt"

reflux


Nekem is hasonló problémáim voltak. Életmódot váltottam, fogytam egy kicsit és megoldódott.


Te túlsúlyos vagy?

2016. okt. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyel sok zoldseget es igyal sok vizet, ez a reflux reszet hosszu tavon megoldja, ha meg nem sulyos

A cukrodat meg kene nezetni, terheleses vervizsgalattal

2016. okt. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább refluxnak tűnik. Valami plusz infó jól jönne, mennyi kiló vagy, és milyen magas?
2016. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A vérben gondolom csak éhgyomri cukrot néztek, egy terheléses jó lenne. Pajzsmirigyet nézték amúgy?
2016. okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Néztek pajzsmirigyet is, 'nagylabor volt.

De tudtommal vizeletben és vérben is lettek volna eltérések, ha cukros lennék.

Egyáltalán nem vagyok elhízva. Férfi vagyok, 178 cm. magas, és 62 kg.

2016. okt. 9. 15:56
 8/8 Ignis Subdialis ***** válasza:

Szerintem ezzel a panaszegyüttessel olvasd el a Bélügyek c. könyvet: [link]

Sajnos az orvosok, de még a szakorvosok sincsenek tisztában a legújabb eredményekkel és simán lődöznek mellé, vagy nem foglalkoznak az egyértelmű tünetekkel. Én azt nevezem egyértelmű tünetnek, ami egyszer csak megváltozik a testben, a test viselkedésében. Erre nem válasz az, hogy ugyan már, ezzel sok mindenki együtt él, mert nyilván ha addig nem volt, aztán meg már van, az azt jelenti, hogy történt valami - általában kedvezőtlen - változás a szervezetben és ha nem találjuk meg hogy micsoda, akkor csak burjánzik tovább.

2016. okt. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!